Varianty videoprohlídek


Ať se jedná o byt nebo luxusní vilu, díky našim videoprohlídkám bude Vaše nemovitost vždy hvězdou.

Základní varianta

Rychlá a levná varianta videoprohlídky. Nemáte moc času na natáčení? Chcete ukázat nemovitost, ale bez zbytečných detailů a s nízkými náklady?

Celkové záběry

1 natáčecí technika

Max. 2 hodiny natáčení

Profesionální postprodukce

Výborná varianta videoprohlídky pro menší byty nebo levnější rodinné domy. Hodí se všude tam, kde máte omezený rozpočet na natáčení a přesto chcete profesionálně zpracovanou videoprohlídku. Touto variantou představíte každou jednotlivou místnost jak celek. Chodba, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna a ložnice. Uděláte si představu o celkové situaci a dispozici interiéru, exteriérech, případně zahrady.

Tato varianta obsahuje: celkové záběry interiérů a exteriérů do 150m², střih a úpravu barev, hudbu, branding, vložení stručných informativních titulků (pokud je vyžadováno), export ve full HD rozlišení a elektronické dodání 2 verzí videoprohlídky (vysoká kvalita a nižší kvalita). Na závěr videa je logo Videoprohlídky.cz

Natáčení není tolik časově ani finančně náročné. Přesto dostanete díky profesionální postprodukci a výstupu v rozlišení full HD (a menším pro realitní servery) videoprohlídku, která bude skvěle reprezentovat Vaši nemovitost.

Tuto videoprohlídku můžete doplnit některou z dalších služeb a udělat ji ještě atraktivnější.

Prémiová varianta

Varianta pro luxusní a designové nemovitosti. Spojení filmových záběrů, detailů luxusních interiérů a špičkové hudby vytvoří atraktivní prezentaci.

Filmový vzhled

Prémiová hudba

Upoutávka k hlavnímu videu

Profesionální postprodukce

Varianta videoprohlídky pro luxusní nemovitosti. Má nemovitost co nabídnout? Je v něčem unikátní? Tak to ukažte! Cílem této varianty je hlavně upoutat. Představíme nejen interiéry jako celek, ale zdůrazníme i zajímavé detaily. Dřevěné podlahy, luxusní tapety, moderní spotřebiče nebo původní štukovou výzdobu? Při natáčení kombinujeme více technik – dynamické průchody prostornými interiéry, záběry z kamerové jízdy nebo detailní záběry s malou hloubkou ostrosti, které dodají videu filmový vzhled. U této varianty je běžné, že jsou prezentovány jen některé části nemovitosti, nemusí být ukázáno vše. Do této videoprohlídky vybíráme hudbu z prémiové hudební banky. K videoprohlídce je možné vytvořit i upoutávku – teaser. Ta je vhodná zejména pro sociální sítě, je dlouhá max. 1 minutu a může být ve stylu “Již brzy…”, “Připravujeme…”, “Chcete vidět více?”, apod.

Tato varianta obsahuje: celkové a detailní záběry interiérů a exteriérů do 150m², kombinaci více natáčecích technik, střih a úpravu barev, hudbu z prémiové hudební banky, branding, vložení stručných informativních titulků (pokud je vyžadováno), export až ve 4K rozlišení a elektronické dodání 2 verzí videoprohlídky (vysoká kvalita a nižší kvalita) a upoutávka na videoprohlídku.

Natáčení je časově náročnější a u prostornějších interiérů s mnoha detaily může zabrat klidně více jak půl dne.

Tuto videoprohlídku můžete doplnit některou z dalších služeb, například leteckými záběry, a udělat ji ještě atraktivnější.

Doplňkové služby


Procházkou objevujete okolní restaurace, parky, prohlížíte si novou školu vašich dětí.Lokalita je důležitá. Do videoprohlídky zařadíme záběry všech důležitých míst v sousedství.

Doba je uspěchaná a na sociálních sítích vedou krátká videa.Z natočených záběrů vyrobíme až 60-ti vteřinovou upoutávku lákající na hlavní video. Ideální pro sociální sítě nebo inzertní servery.Upoutávka je již obsažena u Prémiové varianty.

Pokud potřebujete ve videu i více faktických informací, je komentář tou pravou volbou.Rychle nebo pomalu? Energicky nebo klidněji? Profesionální moderátoři si poradí s každým požadavkem.

Nejen život je fajn brát s nadhledem. Letecké záběry jsou vrcholem natáčení.Spolupracujeme pouze s certifikovanými profesionály a letecké záběry pořizujeme vždy v souladu se všemi leteckými předpisy.

Timelapse video nebo-li časosběrné video je velice zajímavým doplňkem klasických záběrů. Jedná se o záběry velmi dlouhých časových intervalů, které jsou následně zobrazeny ve zrychleném tempu.

Ukázka:

Perfektní způsob, jak se prezentovat v online prostředí.Získejte náskok a vneste do ryze obchodního styku i trochu osobního kontaktu, v anonymním internetovém prostředí tolik ceněného.

S videoprohlídkou Vám můžeme zajistit i fotografování nemovitosti.Více informací a ukázky fotografií interiérů a exteriérů můžete vidět zde.

Nezávazně poptat

Uvažujete o videoprohlídce? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Můžete nám zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz