Varianty fotografování


První dojem je nejdůležitější a první dojem dělá kvalitní fotografie. Pro váš první dojem uděláme maximum.

Základní varianta

Rychlá a levná varianta fotografování. Ideální pro levnější nemovitosti a v případě, že nemáte na fotografování moc času.

HDR technika

Max. 1 hodina fotografování

10 ks fotografií

Dodání do 24 hodin

Rychlé fotografování na místě a levná postprodukce. To vše díky využití osvětlení, které je dostupné přímo na místě bez použití blesku. Přesto kvalitní výsledek díky fotografování technologií HDR (high dynamic range). Při správném nastavení a adekvátní postprodukci lze díky HDR technologii pořídit atraktivní a věrné fotografie interiérů.

Je to ideální způsob, jak získat profesionální fotografie interiérů při zachování nízkých nákladů. Hodí se všude tam, kde máte omezený rozpočet na fotografování, např. u pronájmů.

Tato varianta obsahuje: fotografování interiérů a exteriérů, postprodukci fotografií technologií HDR, výstup v plné kvalitě a v menší velikosti a elektronické dodání 10 fotografií. Fotografie lze dodat v rozměrech a formátech dle Vašeho přání.

Fotografování není tolik časově ani finančně náročné. Přesto dostanete díky profesionální postprodukci fotografie, které budou skvěle reprezentovat Vaši nemovitost.

Toto fotografování lze doplnit některou z dalších služeb.

Prémiová varianta

Vhodné pro luxusní interiéry. Kromě celkových záběrů nafotíme i zajímavé detaily. Při fotografování je použito dodatečné osvětlení pro lepší podání barev.

Dodatečné osvětlení prostoru

Garantované výhledy

Retuše detailů

Focení detailů

Pokud nabízíte luxusnější nemovitost, bude tato varianta určena pro Vás. Získáte nejen profesionální fotografie interiérů, ale i zajímavých detailů. Drobné nedostatky lze odstranit (např. kabely od TV, prasklou žárovku, skvrny na dlažbě, apod.). Hledá se optimální kompozice, fotografuje se více variant pohledů a používá se dodatečně blesk. Postprodukce je kombinací HDR technologie, ambientní fotografie s přirozeným světlem a fotografie se zábleskem. Je to optimální proces pro zachování co nejvěrnějšího podání barev a živosti fotky. Máte zde také záruku, že budou krásně vidět výhledy do okolí nebo na zahradu bez nežádoucích „přepálených“ míst.

Tato varianta obsahuje: celkové fotografie interiérů a exteriérů, detailní fotografie interiérů a exteriérů, pokročilou postprodukci fotografií, možnost zachovat výhledy z interiéru, výstup v plné kvalitě a v menší velikosti a elektronické dodání 10 fotografií. Fotografie lze dodat v rozměrech a formátech dle Vašeho přání.

Fotografování je časově náročnější a s tím je potřeba počítat při plánování termínu focení.

Toto fotografování lze doplnit některou z dalších služeb.

Doplňkové služby


Může se stát, že v naplánovaném termínu focení nebude zrovna ideální počasí.

Ve většině případů lze původní šedou oblohu nahradit atraktivnějším modrým nebem pro lepší atmosféru.

Fotografie exteriérů ve večerní době - tzv. twilight. Ideální u luxusních nemovitostí.

Twilight fotografie má opravdové kouzlo. Je časově náročnější na fotografování a největší efekt má jen u výjimečnějších nemovitostí s dobře navrženým osvětlením.

Lokalita je důležitá. Ukažte ji potenciálním zájemcům a zařaďte do inzerátu i fotografie blízkého okolí nemovitosti. Podceňovaná součást sady fotografií.

Nejen život je fajn brát s nadhledem. Letecké záběry jsou vrcholem natáčení.

Spolupracujeme pouze s certifikovanými profesionály a letecké záběry pořizujeme vždy v souladu se všemi leteckými předpisy.

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

Spolu s fotografováním Vám můžeme dodat i profesionálně zpracovanou videoprohlídku.

Více informací a ukázky videoprohlídek můžete vidět zde.

Doplnění virtuálního vybavení do fotografie reálného interiéru. Ideální pro prezentaci možností využití komerčních prostor a možností zařízení rezidenčních nemovitostí. Více informací se můžete dozvědět v tomto článku.

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

300 Kč

Nezávazně poptat

Uvažujete o profesionálních fotografiích? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Souhlasím se zpracováním těchto údajů pro odpověď.

Můžete nám také zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz