Virtual Staging a Renovace


Někteří lidé neví, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Co je virtual staging?

Fotky prodávají. První dojem je nejdůležitější. Co když ale máte prázdnou vyklizenou nemovitost? A nebo klienta, který si neumí představit potenciál prostoru?

Virtual Staging je špičkový způsob prezentace nezařízených nemovitostí. Virtual staging je nákladově efektivní alternativa k tradičnímu homestagingu, může však být ale také jejím skvělým doplňkem.

Virtual staging umožňuje neomezené možnosti vybavení nezařízených nemovitostí.

Co je virtuální renovace?

Jsou situace, kde klasický homestaging nebo virtual staging nestačí. Projekty před rekonstrukcí jsou atraktivní variantou pro mnohé zájemce, ale na první pohled nepůsobí reprezentativně.

Pomocí virtuální renovace zajistíme vizualizaci možné podoby stávajícího prostoru. Dokážeme nahradit podlahy, změnit barvu stěn, vyměnit dveře nebo okna a vybavit tento nový prostor nábytkem podle Vašich představ.

Vezmeme si do parády váš stávající interiér a uděláme z něj úplně nový. Během pár dnů. S minimálními náklady. Bez bourání. Stěhování. Virtuálně.

Jak to funguje?

1. Dodání fotografií pro virtual staging

Fotografie Vám můžeme zajistit nebo pošlete vlastní profesionální fotografie.

2. Návrh

Návrh rozložení nábytku a výběr vhodné sady nábytku z více než 300 možností

3. Vytvoření virtual stagingu

Zajistíme fotorealistický virtual staging a pošleme Vám ho k náhledu

4. Dodání

Po odsouhlasení odešleme fotografie s virtual stagingem

Doplňkové služby


Zajistíme Vám produkci profesionální videoprohlídky nemovitosti. Více informací o videoprohlídkách naleznete na tomto odkaze zde.

Fotografie je většinou první, s čím se při prezentaci setkáte. Proto musí být špičková a takovou od nás můžete očekávat.Je také nutným požadavkem pro dokonale provedený virtual staging.

Objevte výhody 3D virtuální prohlídky a prohlédněte si interiéry kdykoliv se vám zachce. Procházejte se po nemovitosti podle libosti, zkoumejte každý její detail.To všechno z pohodlí domova díky 3D virtuální prohlídce.

Nezávazně poptat

Uvažujete o virtual stagingu? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Můžete nám zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz