Krása je v detailu, a pokud chcete mít videoprohlídku nejen názornou, ale i zajímavou, detaily by v ní neměly chybět.

Přijdete do bytu a první, co vidíte, je prostorný obývací pokoj s výhledem do zeleného vnitrobloku. Hned potom si ale všimnete parketové podlahy, kterou si prohlížíte a poznáváte nový ochranný lak a vyspravené spáry. Potom okem sklouznete na opravené špaletové dveře a okna. Hřeje vás to u srdce. Každý jednotlivý detail v tomto velkém slunném bytě.

Takové detaily by neměly chybět ani ve videoprohlídce. Nabízíte nemovitost, kde se při stavbě nebo rekonstrukci kladl důraz na detail? Dřevěné podlahy, moderní podomítkové baterie v koupelně, zakázkové kování klik původních dveří, repliky původních závěsných lustrů nebo moderní designová svítidla. To všechno jsou prvky, které dohromady tvoří celek, který působí luxusně a nadčasově. Tyto jednotlivé prvky prodávají.

V základní variantě videoprohlídek zachytíme celkové pohledy na interiéry. Uděláte si představu o velikosti prostor, jejich vzájemném propojení. To vše buď díky záběrům ze stativu nebo pomocí kamerového stabilizátoru, kterým jednotlivými místnostmi “proletíme”. Bude to vypadat hezky a základní účel to splní. Zájemci si z takového videa udělají o nabídce určitou představu. Pokud se ale v interiérech nachází zajímavé prvky, zcela určitě by neměly chybět ani ve videoprohlídce. Videem chceme nejen něco ukázat, ale i nalákat, zaujmout. K tomu jsou ideální detailní záběry, kde si lze hrát s kompozicí, s hloubkou ostrosti a doplnit celkové pohledy na interiéry.

Natáčení detailů je automaticky obsaženo v prémiové videoprohlídce.

Pokud nabízíte nemovitost se zajímavými interiérovými prvky, zamyslete se nad tím, zda by vám nemohly ve videu pomoci zaujmout a vyvolat žádaný “wow efekt”.