Fotografování nemovitostí


První dojem je nejdůležitější a první dojem dělá kvalitní fotografie. Pro váš první dojem uděláme maximum.

Realitní kanceláře

Rychlá varianta realizace. Během focení jsou zachyceny celkové pohledy jednotlivých místností interiérů a exteriéru. Při focení je použita HDR technika, která umožňuje rychlé nafocení a perfektní možnosti postprodukce. Dodání náhledů hotových fotografií proběhne do 24 hodin.

HDR technika

Max. 1 hodina fotografování

základní balík 10 ks fotografií

Dodání do 24 hodin

Architektura / Ubytování

Individuální možnosti a detaily. Cílem není zachytit pouze prostor a to otevírá širší možnosti focení. Kromě celkových záběrů je možné fotit i detaily a jednotlivé prvky interiérů. Limitem není jednotný poměr stran a orientace fotografie. Při focení je použita HDR technika, která zrychluje focení a zároveň zachovává přirozený vzhled fotografií.

HDR technika

Detailní pohledy

Celkové pohledy

Individualizace

Doplňkové služby


Může se stát, že v naplánovaném termínu focení nebude zrovna ideální počasí.Ve většině případů lze původní šedou oblohu nahradit atraktivnějším modrým nebem pro lepší atmosféru.

Fotografie exteriérů ve večerní době - tzv. twilight. Ideální u luxusních nemovitostí.Twilight fotografie má opravdové kouzlo. Je časově náročnější na fotografování a největší efekt má jen u výjimečnějších nemovitostí s dobře navrženým osvětlením.

Lokalita je důležitá. Ukažte ji potenciálním zájemcům a zařaďte do inzerátu i fotografie blízkého okolí nemovitosti. Podceňovaná součást sady fotografií.

Nejen život je fajn brát s nadhledem. Letecké záběry jsou vrcholem natáčení.Spolupracujeme pouze s certifikovanými profesionály a letecké záběry pořizujeme vždy v souladu se všemi leteckými předpisy.

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

Spolu s fotografováním Vám můžeme dodat i profesionálně zpracovanou videoprohlídku.Více informací a ukázky videoprohlídek můžete vidět zde.

Doplnění virtuálního vybavení do fotografie reálného interiéru. Ideální pro prezentaci možností využití komerčních prostor a možností zařízení rezidenčních nemovitostí. Více informací se můžete dozvědět v tomto článku.

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

300 Kč

Nezávazně poptat

Uvažujete o profesionálních fotografiích? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Můžete nám zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz