Technologie 3D virtuálních prohlídek Matterport nabízí v současnosti nejpůsobivější způsob, jak si prohlédnout nemovitosti na trhu. Díky této technologii umožníte nepřetržitý přístup zájemcům do nemovitosti a nechat je ji prozkoumat jako nikdy předtím. Využijte toho při náboru dalších zakázek.

Připravte si pro klienty ukázky

Že jste ještě žádnou virtuální prohlídku nedělali a nemáte tak co prezentovat? Nevadí. Pro začátek jedna dobrá zpráva. Pokud nemáte ještě žádnou virtuální prohlídku za sebou, díky aplikaci v telefonu můžete mít offline přístup k realizacím z celého světa a odprezentovat klientům tyto virtuální prohlídky.

Nejlepší je použít aplikaci Matterport 3D Showcase, která je dostupná pro iPad a iPhone a díky které si můžete prohlížet modely offline. Stáhnout si ji můžete zde. Jakmile si aplikaci nainstalujete, vyberte si několik ukázkových virtuálních prohlídek a stáhněte si je pro offline použití. Ne vždy totiž můžete mít u klienta připojení k internetu a toto je nejspolehlivější metoda, jak předejít problémům při prezentaci (znáte to, když se něco může pokazit, pokazí se to). Doporučuji stáhnout takové modely, které odpovídají co nejvíce nemovitosti vašeho klienta.

Pokud nemáte k dispozici zařízení Apple, můžete samozřejmě využít online galerii dostupných modelů na stránkách Matterport.

Pro vás to mimo jiné znamená nulové počáteční náklady na promo této služby! Pokud si s prodávajícím “plácnete”, můžete nás kontaktovat pro realizaci Vaší první opravdové virtuální prohlídky Matterport.

Naučte se hlavní výhody

Virtuální prohlídky Matterport mají mnoho výhod, které klienty mohou zajímat. Představení této moderní technologie potenciálním klientům určitě zaujme. Klíčové vlastnosti nejlépe ukážete na vybraných modelech, které jste si vybrali pro prezentaci.

  • Seznamte se tedy důkladně s vybranými virtuálními prohlídkami
  • Názorně na každém modelu představte klíčové vlastnosti a výhody virtuálních prohlídek Matterport

Dollhouse view

Opravdový 3D model nemovitosti umožňující perspektivní pohled.

Poschodí

Možnost individuálního přepínání poschodí nemovitosti. Rychlý přechod z patra do patra.

Půdorys

Půdorysný pohled na nemovitost pro lepší přehled o propojení interiérů.

Mattertags

Interaktivní informační body ve virtuální prohlídce. Fotografie, videa, texty informující klienty o vybavení nemovitosti.

Virtuální prohlídka

Reálná možnost projít se plynule celým prostorem nemovitosti.

Highlight reel

Rychlé zkratky napříč interiérem mezi nejatraktivnějšími body ve filmovém pásmu ve spodní části modelu.

Natrénujte si prezentaci

Procvičte si prezentaci hlavních výhod technologie Matterport a jejích klíčových vlastností. Během prezentace můžete zdůraznit, že díky virtuální prohlídce mohou potenciální zájemci o koupi prozkoumat nemovitost kdykoliv a jak dlouho budou chtít, což je obrovská výhoda oproti konkurenčním nabídkám a úspora času pro vás i klienta.

Můžete také zmínit, že se jedná o nejmodernější způsob, kterým nemovitost propagovat. Dovoluje nepřetržitý přístup zájemců o koupi, působí atraktivně v zástupu ostatní inzerce, získává více pozornosti a tím zvyšuje šanci na rychlejší (dražší) prodej. A právě vy jim tuto nejmodernější technologii můžete představit, ukázat na vybraných modelech a samozřejmě zajistit i její realizaci.

“Virtuální prohlídky Matterport jsou v současnosti nejdokonalejším nástrojem propagace nemovitosti a cestou k rychlejšímu prodeji. A já Vám tento nástroj nyní nabízím zdarma v rámci exkluzivního zastoupení při prodeji.”

  • Pokud se sejdete s klientem přímo na místě prodeje, vnímejte hlavní výhody nemovitosti a její vybavení. Můžete je později při ukázce klíčových vlastností virtuálních prohlídek zmínit jako potenciální Mattertagy – informační interaktivní body.
  • Otevřete Matterport 3D Showcase App na vašem Apple zařízení (nebo online galerii modelů na stránkách Matterport), spusťte vybranou prohlídku a během ní představte postupně klientovi všechny klíčové vlastnosti a výhody technologie Matterport.
  • Nabídněte klientovi, ať si sám vyzkouší všechny vlastnosti a zažije si virtuální prohlídku na vlastní kůži. Věřte mi, určitě bude nadšený.

Získejte zpětnou vazbu

Po prezentaci doporučuji klientovi ještě zaslat základní informace o virtuálních prohlídkách Matterport. Dejte jim k dispozici odkaz na několik modelů a připomeňte jim, co vše můžete pro ně v rámci svých profesionálních služeb udělat. Můžete jim poslat mailem například odkazy na tyto prohlídky:

https://my.matterport.com/show/?m=VYyDxezUkD5

https://my.matterport.com/show/?m=eVrDpqt3Cmv

https://my.matterport.com/show/?m=neFiPfSfgnZ