3D Virtuální prohlídky


Objevte výhody 3D virtuální prohlídky Matterport a prohlédněte si interiéry kdykoliv se vám zachce.

Dollhouse view

Opravdový 3D model nemovitosti umožňující perspektivní pohled.

Poschodí

Možnost individuálního přepínání poschodí nemovitosti. Rychlý přechod z patra do patra.

Půdorys

Půdorysný pohled na nemovitost pro lepší přehled o propojení interiérů.

Mattertags

Interaktivní informační body ve virtuální prohlídce. Fotografie, videa, texty informující klienty o vybavení nemovitosti.

Virtuální prohlídka

Reálná možnost projít se plynule celým prostorem nemovitosti.

Highlight reel

Rychlé zkratky napříč interiérem mezi nejatraktivnějšími body ve filmovém pásmu ve spodní části modelu.

Zažijte 3D virtuální prohlídky poskytující realistické pohledy, aniž byste museli někam chodit.

V klidu Vašeho domova, pohodlí Vašeho gauče, u dobré kávy můžete navštívit třeba hned několik nemovitostí.

V porovnání s videoprohlídkou a fotografiemi se jedná o interaktivní prezentaci nemovitosti. Je jen na uživateli, kam a na jak dlouho se podívá. Může se vrátit, prohlédnout si místnosti z nadhledu a udělat si perfektní představu o tom, jak interiéry vypadají. Interaktivitu zvyšují informační body vložené do prohlídky, které mohou obsahovat fotografie, videa a informace o vybavení nebo použitých materiálech.

Služba 3D virtuální prohlídky obsahuje: nasnímání interiérů, vytvoření 3D modelu, možnost tzv. Doll house view (prohlídka interiérů z nadhledu), možnost vytvoření 360° fotografií exteriérů a propojení s 3D virtuální prohlídkou, informační body, automatickou prohlídku interiérů, krátké promo video, doručení do 24 hodin a hosting virtuální prohlídky po dobu 3 měsíců.

Doplňkové služby


S videoprohlídkou Vám můžeme zajistit i fotografování nemovitosti.Více informací a ukázky fotografií interiérů a exteriérů můžete vidět zde.

Spolu s fotografováním Vám můžeme dodat i profesionálně zpracovanou videoprohlídku.Více informací a ukázky videoprohlídek můžete vidět zde.

K virtuální prohlídce Vám můžeme dodat i 2D a 3D grafický půdorys. 2D půdorys s označením jednotlivých místností a přibližnými rozměry (tolerance cca 5-10%). 3D půdorys je atraktivní způsob jak v rychlosti odprezentovat uspořádání nemovitosti.

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

300 Kč

Nezávazně poptat

Uvažujete o 3D virtuální prohlídce Matterport? Dejte nám vědět!

Můžete nám zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz