Pokračujeme seriálem profesionálně zpracovaných videoprohlídek nemovitostí.

Tentokráte se podíváme na videoprohlídku domu v Kalifornii, kterým nás celým osobně provede makléřka. A právě proto jsem pro Vás teď vybral tuto videoprohlídku a chci Vám na ní ukázat výhodu tohoto přístupu.

Již na začátku se seznámíte přímo s makléřkou, která představí své jméno a kancelář, kterou zastupuje. Je to opravdu perfektní způsob, jak prodat nejen nemovitost, ale i sebe a značku kanceláře. Jedná se o velice osobní a atraktivní způsob navázání kontaktu s potenciálními kupci. Makléřka se osobně objeví několikrát i během záběrů interiérů a stále tak udržuje kontakt s diváky. Za velice vkusné považuji i rozloučení ke konci videoprohlídky, provedené z pohodlného nábytku na terase domu s šálkem čaje. Kýč? Pro někoho může být. Osobní tip na blízký bar s výborným belgickým pivem je způsob, jak se rozloučit méně formálně a tak na konci nemáte pocit, že je hlavním cílem makléřky dům prodat (i když samozřejmě je).

Ostatně podívejte se sami. Všimněte si, že v celé prohlídce nejsou titulky a ani kontakt na makléřku. Pouze pod videem, umístěným na Youtube na kanále realitní kanceláře, je odkaz na webové stránky makléřky.