Zajištění kvalitní videoprohlídky by dnes měl být opravdu standard, který svým klientům nabídnete. Pokud patříte mezi těch několik výjimek a ještě nemáte s profesionální produkcí zkušenosti, nemusíte se bát, není to žádná věda a nic komplikovaného. Jak bude probíhat spolupráce v našem případě?

Ať už se jedná o natáčení videoprohlídek nebo fotografování, výroba se dá rozdělit do 4 kroků:

1.

Předprodukce

  • výběr nejvhodnější varianty realizace
  • domluvení termínu realizace

2.

Produkce

  • příprava nemovitosti
  • natáčení a fotografování v domluveném termínu

3.

Postprodukce

  • zpracování a úprava pořízeného záznamu
  • branding záznamu
  • zaslání a odsouhlasení náhledů

4.

Dodání

  • fakturace a elektronické dodání finální videoprohlídky a fotografií

1. Předprodukce

Na začátku se spolu dohodneme na tom, s čím vám vlastně můžu pomoct. Popovídáme si o nemovitosti, které se realizace týká a probereme nejvhodnější variantu natáčení a fotografování. Jeden přístup vyžaduje nájemní byt a jiný přístup zase luxusní vila s velkou zahradou a výběhem pro koně. Ať je to první nebo druhá varianta nebo něco mezi, řešení vždy existuje a teď už je o něm jasno.

V tuhle chvíli vím, jakou máte představu a co pro vás mohu udělat. Aby bylo vše fér, dostanete cenovou nabídku na dohodnutou variantu nebo více variant a pokud bude vše v pořádku, naplánujeme si termín realizace.

2. Produkce

Konec řečí, zde začíná reálná práce. Na vás bude ve spolupráci s majitelem zajistit, aby byla nemovitost na natáčení připravena. Ve většině případů to bude znamenat úklid a homestaging. Pár rad, jak nemovitost připravit, najdete v tomto článku.

Po příjezdu na místo si spolu celou nemovitost projdeme, doladíme zbývající detaily a dohodneme samotný průběh natáčení a focení. Často se ptáte, jak dlouho natáčení trvá. Vše záleží na zvolené variantě a pro lepší představu si přečtěte tento článek, kde se to snažím trochu vysvětlit.

3. Postprodukce

Plně v naší režii. Vy se můžete soustředit na vaši práci a těšit se na výsledek. Určitá spolupráce je ale potřeba.  Krátce po focení vám pošlu pohledy všech fotografií, které byly pořízeny a vy si vyberete, které budete chtít upravit. U prémiové videoprohlídky se můžete podílet na výběru hudby, která se ve videoprohlídce objeví. Nebo můžete vše nechat na mě, což bývá častější varianta. Pokud si přejete do videoprohlídky vložit grafiku vaší firmy, budeme ji od vás potřebovat. Výsledné náhledy dostanete do 48 hodin od natáčení nebo focení. Za tu dobu pořízený záznam zpracuji a upravím tak, aby byl výsledek co nejlepší v rámci zvolené varianty.

Pokud bude vše v pořádku, přichází na řadu další krok.

4. Dodání

Pokud budou náhledy hotových fotografií a videoprohlídky v pořádku, je na řadě fakturace a dodání. Materiály jsou dodávány elektronicky – dostanete mailem odkaz, kde si je můžete stáhnout. To vše po řádném proplacení (tj. připsání peněz na účet nebo zaslání potvrzení o provedení platby) zaslané faktury.

Jak vidíte, není to zase tak nic složitého. Díky spolupráci s Videoprohlidky.cz šetříte váš čas a můžete se tak plně věnovat svému obchodu a nebo, ještě lépe, sobě.