Varianty videoprohlídek


Ať se jedná o byt nebo luxusní vilu, díky našim videoprohlídkám bude Vaše nemovitost vždy hvězdou.

Základní varianta

Rychlá a levná varianta videoprohlídky. Nemáte moc času na natáčení? Chcete ukázat nemovitost, ale bez zbytečných detailů a s nízkými náklady?

Celkové záběry

1 natáčecí technika

Max. 2 hodiny natáčení

Profesionální postprodukce

Výborná varianta videoprohlídky pro menší byty nebo levnější rodinné domy. Hodí se všude tam, kde máte omezený rozpočet na natáčení a přesto chcete profesionálně zpracovanou videoprohlídku. Touto variantou představíte každou jednotlivou místnost jak celek. Chodba, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna a ložnice. Uděláte si představu o celkové situaci a dispozici interiéru, exteriérech, případně zahrady.

Tato varianta obsahuje: celkové záběry interiérů a exteriérů do 150m², střih a úpravu barev, hudbu, branding, vložení stručných informativních titulků (pokud je vyžadováno), export ve full HD rozlišení a elektronické dodání 2 verzí videoprohlídky (vysoká kvalita a nižší kvalita). Na závěr videa je logo Videoprohlídky.cz

Natáčení není tolik časově ani finančně náročné. Přesto dostanete díky profesionální postprodukci a výstupu v rozlišení full HD (a menším pro realitní servery) videoprohlídku, která bude skvěle reprezentovat Vaši nemovitost.

Tuto videoprohlídku můžete doplnit některou z dalších služeb a udělat ji ještě atraktivnější.

Prémiová varianta

Varianta pro luxusní a designové nemovitosti. Spojením celkových záběrů interiérů, detailů luxusních prvků, špičkové hudby, leteckých záběrů a vaší osobní prezentace ve videoprohlídce vytvoříme atraktivní prezentaci.

Osobní prezentace

Detailní záběry

Upoutávka k hlavnímu videu

Letecké záběry

Varianta videoprohlídky pro luxusní nemovitosti. Má nemovitost co nabídnout? Je v něčem unikátní? Tak to ukažte! Cílem této varianty je upoutat. Představíme nejen interiéry jako celek, ale zdůrazníme i zajímavé detaily. Dřevěné podlahy, luxusní tapety, moderní spotřebiče nebo původní štukovou výzdobu. Nemovitostí zájemce osobně provedete nebo je jen osobně uvítáte a pozvete dále. Záleží jen na vás. A protože nejen život je třeba brát s nadhledem, uděláme i letecké záběry nemovitosti, pokud to bude situace dovolovat (na dotaz). K videoprohlídce dostanete i upoutávku – teaser. Ta je vhodná zejména pro sociální sítě, je dlouhá max. 1 minutu a může být ve stylu “Již brzy…”, “Připravujeme…”, “Chcete vidět více?”, apod.

Tato varianta obsahuje: celkové a detailní záběry interiérů a exteriérů do 150m², vaši osobní prezentaci, letecké záběry (pokud je to možné), střih a úpravu barev, možnost podílet se na výběru hudby do videoprohlídky, branding, vložení stručných informativních titulků (pokud je vyžadováno), export až ve 4K rozlišení a elektronické dodání 2 verzí videoprohlídky (vysoká kvalita a nižší kvalita) a upoutávka na videoprohlídku.

Natáčení je časově náročnější a u prostornějších interiérů s mnoha detaily může zabrat klidně více jak půl dne.

Tuto videoprohlídku můžete doplnit některou z dalších služeb, záběry z okolí nemovitosti.

Doplňkové služby


Procházkou objevujete okolní restaurace, parky, prohlížíte si novou školu vašich dětí.Lokalita je důležitá. Do videoprohlídky zařadíme záběry všech důležitých míst v sousedství.

Doba je uspěchaná a na sociálních sítích vedou krátká videa.Z natočených záběrů vyrobíme až 60-ti vteřinovou upoutávku lákající na hlavní video. Ideální pro sociální sítě nebo inzertní servery.Upoutávka je již obsažena u Prémiové varianty.

Pokud potřebujete ve videu i více faktických informací, je komentář tou pravou volbou.Rychle nebo pomalu? Energicky nebo klidněji? Profesionální moderátoři si poradí s každým požadavkem.

Nejen život je fajn brát s nadhledem. Pokud lokalita letecké natáčení umožňuje, jsou letecké záběry nejlepší možností prezentace.

Timelapse video nebo-li časosběrné video je velice zajímavým doplňkem klasických záběrů. Jedná se o záběry velmi dlouhých časových intervalů, které jsou následně zobrazeny ve zrychleném tempu.

Ukázka:

Perfektní způsob, jak se prezentovat v online prostředí.Získejte náskok a vneste do ryze obchodního styku i trochu osobního kontaktu, v anonymním internetovém prostředí tolik ceněného.

S videoprohlídkou Vám můžeme zajistit i fotografování nemovitosti.Více informací a ukázky fotografií interiérů a exteriérů můžete vidět zde.

Nezávazně poptat

Uvažujete o videoprohlídce? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Můžete nám zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz