Že v Kanadě neumí moderní domy? Jen takový ten “americký” styl a samé sruby? Opak je pravdou. Podívejte se se mnou na videoprohlídku vítěze kategorie Best Single Family Home in Canada 2016/2017.

Hned při příjezdu k domu vás upoutá jednoduchá a přitom luxusně působící konstrukce domu obklopená zelení a krásně zasazená do okolí. Dům působí luxusně, ale nekřičí do okolí okázale Hej, kdo je tu vítěz?!

No a jakmile otevřete dveře a před vámi se objeví vstupní hala, spadne vám brada úžasem už úplně. Kámen, dřevo, jednoduché bílé stěny a propracovaný design interiérového osvětlení. To je několik prvků, které sladěné dohromady dělají tento dům výjimečným. Žádný kýč, ale strohost a elegance. V jednoduchosti je krása a té má tento dům dostatek.

Spojení s okolím zaručují velké prosklené plochy. Posuvné skleněné dveře a okna sahají od podlahy až ke stropu. Z patra máte nádherný výhled nad sousední domy. A pokud vás nebaví příroda, můžete čas trávit ve vlastním domácím kinu.

Nejsme tu ale od povídání, ale na koukání. Podívejte se na videoprohlídku tohoto vítězného domu v kategorii Best Single Family Home in Canada 2016/2017.