Tentokrát vám chci ve Vysněném bydlení ukázat unikátní nemovitost ze země, odkud jste ještě nic neviděli a kde by vás pravděpodobně nenapadlo ani něco podobného hledat. Podíváme se na druhou stranu světa – na Nový Zéland. Na krásnou moderní usedlost obklopenou přírodou.

Dům se nachází v jedné z nejprestižnějších lokalit nedaleko Aucklandu. Dostatek soukromí a přírody vám zajistí téměř 3 hektary mírně zvlněných pastvin všude okolo domu. Rozhodně se vám nikdo nebude dívat do oken. Po příjezdové cestě se dostanete k vlastním usedlosti a vsadím se, že hned na první pohled si ji zamilujete. Moderně zařízený dům má užitnou plochu 1100 metrů čtverečních a otevírá se do třech rozlehlých křídel. Pro vaše návštěvy je zde zřízen vlastní dům, samozřejmě.

Vybavení v domě je na špičkové úrovni a poskytuje vám i hostům maximální komfort. Ve zkratce zde nechybí vyhřívaný bazén, parní lázně a sauna, domácí kino, venkovní kuchyň, stáje pro koně, tenisové kurty, garáž pro 5 automobilů, atd. Hlavní ložnice disponuje dvěma šatnami a soukromým barem. Ložnic je v domě celkem 5 a stejný je i počet koupelen. Celý interiér je celkem vkusně a moderně zařízený. Hladké lesklé materiály jsou kombinovány se dřevem a kovem. Perfektní kombinace. Dům působí elegantně i zvenku. Jednoduchá bílá fasáda obložená dřevem, šedá plechová střecha a dřevěné podbití podhledů vypadají moc dobře.

Co dělá tuto nemovitost výjimečnou je právě okolí. Vyjdete z domu a všude okolo příroda. Pastviny, stromy,… prostě příroda. A právě toto spojení moderní architektury, interiérů i exteriérů a kouzelného okolí dělá tuto nemovitost výjimečnou a proto patří do této rubriky.

Souhlasíte?