Nejdražší dům v USA je na prodej – 924 Bel Air Rd, Bel Air. Pokud máte zájem o 21 luxusních koupelen, masážní studio nebo vlastní bowlingovou dráhu, připravte si 250 milionů dolarů a vydejte se do kalifornského Bel Air.

Bel Air je jedna z nejluxusnějších adres nejen v Los Angeles, ale i v celých Spojených státech, proto není divu, že právě zde nalezneme v současnosti nejdražší rezidenční nemovitost určenou k prodeji. Neskutečných 250 milionů dolarů (cca 6,5 miliardy Kč) si bude muset potenciální zájemce o tento vskutku výjimečný dům připravit. Co všechno je za tuto cenu k mání?

Kromě nevyčíslitelné prestiže neskutečný luxus a nádheru. Celkem 4 podlaží tohoto domu nabízí podlahovou plochu více jak 5000 metrů čtverečních. Na této ne zrovna malé ploše můžete zabloudit mezi dvěma samostatnými apartmány určenými pouze pro vás nebo 10-ti VIP luxusními apartmány pro hosty.  V domě se nachází celkem 21 koupelen, 3 kuchyně, 5 barů, masážní studio a wellness, fitnes centrum, kino pro 40 osob, 4 bowlingové dráhy a 2 plně zásobené vinné sklepy. To není vše.

V ceně nemovitosti je i několik luxusních automobilů v hodnotě více než 30 milionů dolarů (cca 780 milionů korun). Pokud vám automobily nic neříkají, využijete spíše vlastní heliport v nejvyšším patře domu.

Pokud zrovna nikam nemusíte, můžete využít také 20 metrů dlouhý bazén, vychutnávat stovku instalovaných uměleckých děl z celého světa a pokud zrovna nemáte chuť sledovat venkovní velkoplošnou obrazovku, kochejte se výhledem na celé Los Angeles a oceán. V této přeplněné lokalitě je nerušený výhled v rozsahu 270° skutečně k nezaplacení.

Abych nezapomněl – k úklidu a údržbě toho všeho máte samozřejmě k dispozici vlastní tým sedmi lidí.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde – www.hiltonhyland.com.