První díl této série byl věnovaný milovníkům automobilů. Tentokrát zde mám něco speciálního pro všechny, jejichž svět se točí okolo koní. Kouzelný ranč s luxusním zázemím pro chov koní. Vysněné bydlení pro všechny chovatele těchto ušlechtilých zvířat.

Velkolepý Ranch Bellini je na realitním trhu poprvé od svého dokončení v roce 2009. Neuvěřitelná oáza o rozloze 2,5 hektaru je určena pro jezdce všech úrovní a disciplín. Pečlivě vybavené koňské stáje, vč. kamerového dohledu, mohou pojmout až 12 koní. Pro koně jsou připraveny nejrůznější výběhy, vč. obrovské osvětlené arény o velikosti 80×50 metrů. Připraveny jsou i samostatné boxy pro údržbu koní po vyjížďce a pro hosty samostatná koupelna a kuchyně.

Pokud zrovna netrávíte čas v sedle, můžete využít venkovní posezení s obrovským krbem. Nebo chcete trávit čas aktivněji? Bude vám vyhovovat tenisový kurt, bazén nebo spíše soukromý chovný rybník?

V hlavní budově máte k dispozici 5 ložnic, koupelen a také stejný počet krbů. Hlavní ložnice v domě je opravdu velkorysá a koupelna k ní přiléhající je vybavena, mimo jiné, také obrovskou vanou pro dvě osoby. Pro hosty je určen samostatný dům se dvěma ložnicemi.

 

Ale konec povídání. Video vydá za tisíc slov, tak se podívejte na tuto úžasnou nemovitost sami.